CAN MIKRO YESILLIKLER
BLOG

Yerli ve dogal tohumlarla, ilaçsiz, GDOsuz, plastiksiz, temiz gida

SIPARIS VER

Neden Can Filizlerini Tercih Edelim?


1. Can filizlerin tohumlari özellikle yerli üreticilerden, dogal ve ilaçsiz olarak, en iyi çimlenen türlerden seçilir. Yerli üretilmeyen çesitler ise yurt disindan organik sertifikali olarak temin edilir.

2. Can mikro yesillikleri, tohumdan, yetistirme ortamina ve ambalajina kadar, ekolojik hassasiyetle üretilir. Plastik kullanilmaz ve bütün atiklari kompostlanabilir.

3. Can filiz yetistirme setleri ve bilgilendirmeleri ile herkes evinde mikro yesillik yetistirebilir. Bizim tarafimizdan özel olarak üretilen dogal yetistirme ortamlari sayesinde uygun çimlenme sartlarini olusturmak çok kolaydir.

4. Can filiz, bir sosyal sorumluluk projesinin ilk adimlari ve ilk sosyal girisimidir. Daha saglikli bireyler yetismesi ve temiz gidanin daha erisilebilir olmasi için; gida tercihlerinde bilinçlenme ve özellikle çocuklarin beslenme aliskanliklarinin iyi yönde degistirilmesi için; ekolojik üretim ve tüketimin yayginlasmasina yönelik çalismalar yapmak üzere kurulmustur.

DİĞER YAZILAR


Neden Mikro Yesillik Yiyelim?

1. Dogal tohumlarla, gübre, hormon, ilaç kullanilmadan, sadece temiz suda filizlendirmeyle yetisirler.
2. Vitamin ve besin degerleri, yetiskin sebzelere göre ortalama 40 kat daha fazladir...

Okumaya devam et

Sıkça Sorulan Sorular

Kenevir lifi ve jelin farkı nedir?
Kenevir lifinin özelliği tohumu nemli tutması ve hava almasını sağlamasıdır. Lifli setlerde tohum patlayana kadar sürekli nemlendirme yapmalısınız ve...

Okumaya devam et

Can Mikro Yesilleri Nasil Yetistirecegiz?

Kutu içerisinde bulunan her bir ürün, bir porsiyon mikro yesillik yapilacak sekilde ayarlanmistir. 1 mumlu kumas kase için, 1 paket bitkisel toz karisim, 1 paket tohum ve 1 su bardagi su kullaniniz...

Okumaya devam et

Siparis & İletisim

Kurbagali Dere Cd. 42/2 Hasanpasa, Kadiköy - Istanbul

Tel: (+90 533 660 8234)

Havale Bilgileri:

Firat Can Tokuri

QNB Finans Bank IBAN: TR53 0011 1000 0000 0086 1307 04